Společnost KRZEPINSKI spol. s r.o. se zabývá komplexním poradenstvím a právním servisem v oblasti trhu s nemovitostmi včetně zajištění veškerých činností a financování v rámci prodeje, koupě nebo výstavby nemovitostí.

V rámci služeb mimo jiné nabízíme profesionální právní servis, kompletní služby spojené s prodejem či nabytím nemovitostí, asistence při odborných jednáních, komplexní vyřízení finančních služeb včetně zajištění financování a zajišťujeme vyhotovení tržních ocenění a zhotovení znaleckých posudků či posouzení nemovitostí znalcem v oboru stavebnictví. 

V oblasti rekonstrukcí nemovitostí nebo nové výstavby zajistíme komplexní poradenství včetně vyřízení formalit a zprostředkujeme vhodné dodavatele se zárukou a 100% garancí. Zajistíme spolehlivý výkon dohledu investora nebo stavební dohled v rámci stavby.  

Pro investory a developery zajišťujeme poradenství v oblasti investování na trhu s nemovitostmi včetně pomoci při rozhodování o volbě způsobu financování nebo zhodnocení návratnosti investic. Zajistíme financování podnikatelského záměru z bankovního či nebankovního sektoru.  Ve spolupráci se spřízněnou realitní kanceláří zajistíme vyhledání vhodného investičního záměru nebo strategických partnerů.

Pro klienty, kteří mají zájem koupit nebo prodat nemovitost zajišťujeme kompletní poradenský a právní servis včetně posouzení vhodnosti nemovitosti a vyřídíme veškeré finanční služby spojené s úvěrem či hypotékou. Dále zajistíme poradenství a právní zastoupení v případě insolvence nebo právně vyřídíme oddlužnění nemovitosti včetně refinancování půjček a úvěrů. Ve spolupráci se spřízněnou realitní kanceláří zajistíme vyhledání vhodné nemovitosti nebo zájemce o koupi nemovitosti.

Pro klienty, kteří řeší privatizaci bytů zajišťujeme kompletní poradenský a právní servis s nabytím nemovitosti včetně vyřízení financování. Právně zajistíme odkup nemovitosti včetně vyřízení užívacího práva k bytu na tzv. na dožití pro klienty. Ve spolupráci se spřízněnou realitní kanceláří zajistíme pro nemajetné klienty vyhledáme vhodné partnery pro výměnu  bytu nebo zajištění nového bydlení či zajistíme odkup nemovitosti.

Pro družstva zajišťujeme kompletní poradenský a právní servis spojený s vyřízením vymezení bytových jednotek včetně prohlášení vlastníka. Zajistíme komplexní právní servis spojený s převodem bytů do vlastnictví. Dále zajišťujeme právní servis v rámci dlužníků a nájemců a ve spolupráci se spřízněnou realitní kanceláří zajistíme vystěhování nebo zajištění nového bydlení. 

KRZEPINSKI spol. s r.o. prosazuje individuální přístup ke každému klientovi, který umožňuje nalezení optimálního řešení jednoho každého případu.