KRZEPINSKI spol. s r.o. nabízí poradenské a právní služby v oblasti finančních služeb. Zajistíme pro Vás přes naše partnery úvěr na vyplacení exekuce na nemovitosti, zajištění úvěrů, hyporychlé nebankovní půjčky a úvěry, půjčky bez registru a poplatku předem, půjčky bez doložení příjmů, nebankovní hypotéky, nebankovní úvěr, oddlužení nemovitostí - řešení a vyplácení exekucí na nemovitostech a vyplacení dražeb nemovitostí. Pomůžeme Vám připravit konsolidaci půjček a díky ní máte možnost sjednotit všechny půjčky a dluhy do jednoho dlouhodobého úvěru. Půjčky jsou poskytovány  pouze zástavou nemovitostí – bytu v osobním vlastnictví, družstevního bytu, rodinného domu, komerčního objektu a v některých případech i pozemku.

Příklady financování přes nebankovní sektor od prověřených soukromých investorů s garancí:

Rychlá půjčka

Půjčka je schválena do 24 hodin od podání žádosti a podkladů. U nebankovní rychlé půjčky se nenahlíží do registru dlužníků. Peníze u rychlé půjčky jsou vyplácené ihned, nečeká se na zápis do katastru nemovitostí a půjčka se poskytuje max. do 50% hodnoty zastavované nemovitostí.

Půjčky bez registru ihned a bez poplatků

S minimem potřebných podkladů ke schválení,bez registrů a  bez poplatku jsou vhodnou náhradou pro klienty, kteří nedostanou půjčku v bance a to i z důvodu jediného záznamu v registru dlužníku. Půjčka bez registru je vhodná i pro klienty, kteří nedostanou půjčku v bance z důvodu exekucí atd. Pokud totiž banka nebo jiná firma provádí ověření žadatele v registru dlužníků, může zde najít i velmi starý záznam zaplacení jediné splátky po splatnosti. Při ověřování v registru se tak i řádnému klientovi, který má všechny půjčky už zaplacené, může stát, že nesplní kritéria bank a musí hledat půjčku bez registru u nebankovní společnosti.

Půjčka bez doložení příjmů

U této nebankovní půjčky nemusíte předkládat žádné potvrzení o výši vašich příjmů. Půjčka bez doložení příjmů je vhodná pro klienty, kteří nechtějí sdělovat výši svých příjmů (podnikatelé atd.) a to z jakéhokoliv důvodu. Půjčka bez doložení příjmů se poskytuje převážně na nespotřebitelné úvěry. Půjčku bez příjmů můžete použít na cokoliv. Současně je nebankovní půjčka bez doložení příjmů určena pro klienty, kteří již mají záznam v registru dlužníků a mají obavu, že by běžnou půjčku z tohoto důvodu nemuseli dostat.

Nebankovní úvěr – spotřebitelský úvěr

Nebankovní úvěr se poskytuje se zástavou nemovitostí, doba splatnosti je až 20 let. Úvěr se poskytuje od 50.000 do 50.000.000,-Kč. Úvěr můžete použít na cokoliv, na vyplacení exekuce, získání finanční hotovosti, konsolidací půjček a úvěrů atd.. Nebankovní úvěr můžete vyplatit předčasně bez jakýchkoliv sankcí. Úvěr je spotřebitelský a řídí se podle zákona 145/2010 Sb.

Nebankovní hypotéka

Potřebujete rekonstruovat nemovitost (výměnu oken, zateplení domu, novou koupelnu)? Kupujete nemovitost a chybí vám část kupní ceny? Žádali jste v bance o půjčku nebo úvěr, ale vaší žádost zamítli z důvodů záznamu v registru nebo nedoložitelných příjmů? Pokud jste v bance nepochodili, využijte nebankovní hypotéku se splatností až 20 let. U nebankovní hypotéky můžete ručit i družstevním bytem. Půjčka je bez registru a příjmu.

Půjčky na družstevní byt

Nebankovní půjčky na družstevní byt se poskytují až na 20 let v rozmezí od 100.000 do 2.000.000,-Kč. Nebankovní půjčka je zajištěná družstevním bytem (členským podílem v družstvu). Nebankovní půjčkou na družstevní byt můžete získat finanční hotovost, půjčku můžete použít ke koupi členských práv nebo získat finance k rekonstrukci nemovitosti.

Půjčka na vyplacení exekuce a dražby

Jedná se o rychlou nebankovní půjčku na vyplacení exekucí, která je vhodná pro klienty, kteří potřebují vyplacení exekuce, dražby nebo jiných závazků na nemovitosti a následně tuto nebankovní půjčku na vyplacení exekuce konsolidovat do hypotečního úvěru, dlouhodobé nebankovní půjčky nebo úvěru. Půjčkou na vyplacení exekuce se také klient může oddlužit a zbavit se tak všech dluhů a následně nemovitost prodat.

Konsolidace půjček

Konsolidace slouží k zlepšení rozpočtové situace klienta a vyplacení dluhů. Konsolidace půjček znamená, sjednocení všech vašich půjček do jedné půjčky dlouhodobé s nízkým úrokem. Neplatíte tak několik částek různým finančním institucím nebo investorům, ale platíte pouze jednu částku, čímž se zpravidla sníží i celkové náklady na půjčku.

Oddlužení nemovitosti

Jedná se především o vyplacení závazků na nemovitosti dlužníka jako je exekuce, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, dražba, exekutorské zástavní právo, soudcovské zástavní právo ve prospěch finančního úřadu, OSSZ, zdravotní pojišťovny nebo jen nevýhodné zástavní právo smluvní atd.

Půjčky online

Půjčky online jsou určeny všem, kdo potřebují rychle půjčit peníze a požadují půjčky ihned a mohou ručit nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby. Samozřejmostí je co možná nejrychlejší vyřízení online půjčky. Půjčky online se poskytují bez registru, bez poplatku, bez ručitele i bez příjmů a to zástavou nemovitostí až na 20 let.

Půjčka zástavou nemovitostí

Rychlé půjčky zástavou nemovitosti bez registru, bez poplatku předem a bez ručitele. Půjčky ihned se poskytují i bez prokazování příjmů vyjma spotřebitelského úvěru.Rychlé půjčky se zástavou nemovitosti jsou dostupné pro každého, kdo vlastní nemovitost (do zástavy může jít nemovitost i třetí osoby). Půjčky jsou poskytovány až na 20 let v rozmezí 100.000 až 50.000.000,-Kč.